GÜNÜN SÖZÜ

Bir kişiye iyilik yapmak istiyorsan ona balık verme, balık tutmayı öğret. Konfüçyüs

25 Ağustos 2019 22:09 Hepsini Gör

YAZARLAR

M. Şefik Postalcıoğlu Dosyası

Anasayfa » Duyurular » Aydınlar Ocağında Söz Fatih Sarıoğlu’nda

 
Mayıs 24 2011

Söz Sırası Gençlerde Aydınlar Ocağında Söz Fatih Sarıoğlu’nda

Otel Asya, İzmit - 24 Mayıs 2011 - 20:00 – 22:00

 

Aydınlar Ocağında Söz Fatih Sarıoğlu’nda

27. şeref yılını idrak eden Kocaeli Aydınlar Ocağı gençlikten, olgunluğa uzanan bir kavşak noktasına ulaşırken, küresel rekabete hazırlanmak üzere nüfusumuzun en dinamik kesimi olan gençleri de bir bir kürsülere çıkartmaya devam ediyor. İlginç ve farklı konular hazırlayan gençler başarılı sunumları ile dikkat çekiyor.

Altmışikinci SÖZ SIRASI GENÇLERDE programında, 65. konuşmacı olarak KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü mezunu Fatih Sarıoğlu, Seçimler, Siyasal Katılım Ve STK’nın Etkisi konusunda  bilgi verecektir. Çay ikramı da yapılacak olan toplantıya ailece teşriflerinizi rica ederim.

Ahsen OKYAR              
KOCAELİ AYDINLAR OCAĞI BAŞKANI

 

Fatih Sarıoğlu Kimdir?

Fatih Sarıoğlu1981 yılında İzmit'te doğdu. Sırasıyla; Ulugazi İlkokulu, İzmit Ortaokulu ve Gölcük Anadolu Denizcilik Meslek Lisesini bitirdikten sonra KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İngilizce) bölümünden mezun oldu. İstanbul'da kısa dönem erbaş olarak vatani görevimi yaptıktan sonra aile şirketi olan ve ortağı bulunduğu Kocaeli Turizm Seyahat Acentasında ticaret hayatıma başladı. Halen personel taşımacılığı ve uluslararası taşımacılık yanında Anıtur Kocaeli Acentalığı ile de turizm sektöründe faaliyet göstermekte. Evli. İyi derecede İngilizce bilmekte.

 

 

Duyurunun Basındaki Yankıları

Demokrat Kocaeli Gazetesi

Demokrat Kocaeli Gazetesi

Kocaeli ve Özgür Kocaeli Gazeteleri

Kocaeli ve Özgür Kocaeli Gazeteleri

Hedef Kocaeli Gazetesi

Hedef Kocaeli Gazetesi

Sitede yer alan her türlü yazı, şiir, karikatür vb. eserlerden, eser sahibi sorumludur. Kocaeli Aydınlar Ocağı'nın resmi görüşü olarak değerlendirilemez.