GÜNÜN SÖZÜ

Cariyeye güzel elbise giydirsen hanım olmaz. Dede Korkut

18 Haziran 2019 15:49 Hepsini Gör

YAZARLAR

M. Şefik Postalcıoğlu Dosyası

Anasayfa » Duyurular » İzmit Bir Beyefendisini Daha Kaybetti.. Dr. M. Şefik POSTALCIOĞLU'nu Kaybettik

 
Ağustos 27 2011

Vefat ve Taziye İzmit Bir Beyefendisini Daha Kaybetti.. Dr. M. Şefik POSTALCIOĞLU'nu Kaybettik

İzmit - 27 Ağustos 2011 -

 

İzmit Bir Beyefendisini Daha Kaybetti.. Dr. M. Şefik POSTALCIOĞLU'nu Kaybettik

 

1954  doğumlu Hacettepe Tıp Fakültesi Mezunu, 1984 yılından bugüne İzmit'te Kulak Burun Boğaz Mütehassısı olarak olarak görev yapan Dr. M. Şefik Postalcıoğlu'nu kaybettik.

Bu akşam SekaPark Otelde dostları ile iftar açan Dr. M. Şefik Postalcıoğlu, akşam namazı için Mescide giderken fenalaşıp kaldırıldığı Seka Devlet Hastanesinde vefat etti.

Cenazesi Pazar günü 12:oo 'de SEKA İzmit Devlet Hastanesinden alınacak, FEVZİYE CAMİİNDE öğle namazı sonrasında Bahçecik DAMLAR Mezarlığında ebediye uğurlanacaktır.

Bu Kadir gecesinin ilahi rahmeti Doktor ağabeyimizi kuşatsın, Eşi Zeynep yengemiz hanımefendi başta olmak üzere çocuklarına ve sevenlerine sabır versin..

Dr. M.Şefik POSTALCIOĞLU kimdir?

03.10.1954 Ankara doğumlu. Afyonlu İsmail ve Hatice Postalcıoğlu'nun 5 çocuğundan 4.cüsü. Tahsil hayatı Ankara'da geçti. 1978 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. İhtisasını Ankara Numune Hastanesinde yaptı. 1982 yılında Kulak-Burun-Boğaz Uzmanı olarak ihtisasını tamamladı. Mecburi hizmet kurası ile 1982 yılında SSK İzmit Bölge Hastanesine atandı. Aynı yıl askerlik görevi için İskenderun Deniz Hastanesine intikal etti.  Vatani görevinin bitiminde yeniden SSK İzmit Bölge Hastanesine dönerek KBB Uzmanı olarak görevine başladı. Aynı Hastanede 1996-2001 yılları arasında Başhekim Yardımcılığı görevinde bulundu.

04.07.2001-18.11.2005 tarihleri arasında Kocaeli Devlet Hastanesinde Başhekim olarak hizmet verdi. 18.11.2005 tarihinde bu görevinden istifa etti ve yeniden SSK İzmit Bölge Hastanesine (SEKA Devlet Hastanesi)  KBB Uzmanı olarak döndü.  Ve 15.09.2008 tarihinde emekli oldu. Müteakiben İzmit Kızılay Tıp Merkezinde çalışmaya başladı.28.02.2010 tarihinden itibaren Tıp Merkezi kapatılana kadar burada görev yaptı.

Halen muayenehanesinde hizmete devam etmektedir.

İzmit'e gelişinden bu yana Kocaeli Tabip Odası Yönetim Kurulunda (1992-1994 ve 1998-2000) 2 dönem görev yaptı. Halen Kocaeli Tabip Odası TBB Büyük Kongre Delegesi olarak görev yapmakta...

Ayrıca Kızılay İzmit Şubesinde Şube Kurulu üyesi Yönetim Kurulu üyesi olarak görevler aldı..

Geldiği seneden itibaren Kocaeli Aydınlar Ocağı çalışmalarına katıldı...

SSK İzmit Bölge Hastanesi Derneğinde hizmetlere katıldı...

TC Kocaeli Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Korosunda 1989'dan beri görev yapmakta, halen Yönetim Kurulu Başkanı..

Sosyal Hizmetler İl Kurulunda üye olarak bulunuyor...

Kocaeli Afyonkarahisarlilar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneğinde Kurucu üye ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmakta...

D. Zeynep Postalcıoğlu ile evli olup, İsmail Orhan, Hatice Merve, Nur Melike isimli 3 çocuk babasıdır.

 

Sitede yer alan her türlü yazı, şiir, karikatür vb. eserlerden, eser sahibi sorumludur. Kocaeli Aydınlar Ocağı'nın resmi görüşü olarak değerlendirilemez.