GÜNÜN SÖZÜ

Bir kişiye iyilik yapmak istiyorsan ona balık verme, balık tutmayı öğret. Konfüçyüs

25 Ağustos 2019 21:05 Hepsini Gör

YAZARLAR

M. Şefik Postalcıoğlu Dosyası

Anasayfa » Duyurular » Kocaeli Aydınlar Ocağı Standı Büyük İlgi Gördü

 
Mayıs 06 2019

Kocaeli Aydınlar Ocağı Standı Büyük İlgi Gördü

Kocaeli Kitap Fuarı - 06 Mayıs 2019 -

 

Kocaeli Aydınlar Ocağı Standı Büyük İlgi Gördü

İlk kez 11. Kocaeli Kitap Fuarı'na katılım sağlayan Kocaeli Aydınlar Ocağı, C 124 teki standıyla 9 gün boyunca büyük ilgi gördü. 28 Nisan ile 5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen Fuarda KAO Başkanı tarihçi-yazar Süleyman Pekin'in "Alternatarih - Tarihi Yeniden Yorumlamak" ve KAO yöneticisi işadamı Nail Baki'nin "Yitik Yeniçerilerin İzinde" adlı kitaplarına da özel imza günleri tertip edildi. Her kesimden, her meslekten ve her yaş gurubundan insanların ziyaret ettiği, çay içip sohbet ettiği, yeni üyeliklerin imza edildiği Fuar boyunca KAO'nun paydaşı olduğu Kocaeli Millî Kuruluşlar Birliği'ne KMKB mensup teşekküllerin konferans - söyleşi programlarına iştirak edildi, standlar arası dostluk ve muhabbet bağları teyit edildi.

Bir sonraki Fuar'da daha geniş ve daha dolu bir program takvimiyle yer almak düşüncesiyle KAO Yönetim Kurulu üyeleri son gün standı toparlayarak C bölümündeki dostlara - komşulara veda ettiler.

 

KAO Bşk. Süleyman PEKİN
Şair-Yazar; Tarih, Din ve Dış Politika Analisti.

 

 

 

Sitede yer alan her türlü yazı, şiir, karikatür vb. eserlerden, eser sahibi sorumludur. Kocaeli Aydınlar Ocağı'nın resmi görüşü olarak değerlendirilemez.