GÜNÜN SÖZÜ

Bu felek, alçakları, sefilleri, devlet ve ikbale eriştirdiği için cevher sahibi insanlara yazık oluyor. Muhammed İkbal

21 Kasım 2019 12:16 Hepsini Gör

YAZARLAR

M. Şefik Postalcıoğlu Dosyası

Zeynep Gökçen OKYAR - Öğrenci (İzmit Anadolu Lisesi, 1.Sınıf)

Zeynep Gökçen

Yazarımıza görüş ve önerilerinizi zeynepgokcenokyar@hotmail.com eposta adresi aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Ben Zeynep Gökçen OKYAR. 15.05.1998 tarihinde İzmit'te doğdum. Babam, annem ve ağabeyimle yaşıyorum.

Ablam ve büyük ağabeyim evli. Ablamın bir çocuğu var adı Efe. Ailenin dördüncü ve son çocuklarıyım. Babamın adı Ahsen, annemin adı Nursel, büyük ağabeyimin adı Burak, küçük ağabeyimin adı Murat ve bir de ablam var onun adı ise Neslihan. Aile üyeleriyle aram iyidir... Evin küçüğü olmak çok avantajlı. Tabii ki dezavantajları da var!

İlkokul dönemimi Ulugazi İlköğretim Okulu'nda tamamladım. Önümüzdeki öğretim yılında Ulugazi İlköğretim Okulu'nda 7-D sınıfında okuyacağım. Şu ana kadar 4 Takdir Belgesi 2 Teşekkür Belgesi aldım.

Bebekliğimden itibaren Kocaeli Aydınlar Ocağı'nın pek çok faaliyete katıldım.

Tiyatro ve kulüp çalışmalarım oldu. İki kez tiyatro eğitimi aldım ve iki oyun sergiledim. Bunlar; 'Pembe Treni Kim Durdursun?' ve 'Şahane Lunapark' oyunlarıydı.

İki kez kulüp çalışmasında yer aldım. Katıldığım kulüpler; 'Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Kulübü' ve 'Resim Kulübü' oldu. Bu iki kulüpte de çok zevkli işler yaptım.

En sevdiğim ders Fen ve Teknoloji. En sevmediğim ders ise müzik.

Yazıları    

Sitede yer alan her türlü yazı, şiir, karikatür vb. eserlerden, eser sahibi sorumludur. Kocaeli Aydınlar Ocağı'nın resmi görüşü olarak değerlendirilemez.